کرونا ویروس کرونا ویروس .

کرونا ویروس

روغن زالو

 

 

زیاد کردن میل جنسی با روغن های مختلف

 

 

 

 

روغن‌هایی که خواص افزایش دهنده میل جنسی دارند، به بیدار شدن میل جنسی کمک میکنند. 

 

افزایش میل جنسی زنان با روغن اسانس گل سرخ

 

 

عطر بوی روغن اسانس گل سرخ با عشقبازی در رابطه زناشویی در ارتباط است.باعث زیاد شدن میل جنسی زنان و کم شدن استرس‌های جسمی و روانی می‌شوند.

 

این روغن را با یک روغن پایه لاکچری مخلوط کرده برای لذت بردن از عطر و خاصیت آن بدن همسر خود را با این روغن ماساژ دهید.

 

روغن عنصل

 

 

برای درمان اختلالات نعوظ آقایان و زیاد شدن حجم باید هر شب روغن عنصل به کف هر دوپا مالیده شود. ( قابل توجه می باشد که پا نباید تا صبح  روی زمین قرار گیرد.)

 

برای زیاد شدن اثر خوب می باشد نیم ساعت قبل نزدیکی اندام تناسلی باروغن چرب شود.

 

برای مشکل سرد مزاجی بانوان و مشکلات خشکی واژن و مقاربت دردناک یک ساعت قیل از نزدیکی کردن به صورت موضعی ناحیه ی کلیتوریس چرب شود. (همچنین تحقیقات ما نشان داده است ماساژ سینه ها به صورت موضعی روزی دوبار به زیاد شدن سایز توده ی پستانی کمک می کند)

 

 

 

 

روغن زیتون


امروزه ماساژ روغن زیتون به دستگاه تناسلی در غالب یک روش لاکچری برای آن که بتوان تاثیرات بهتری در افزایش حجم این اندام برجای گذاشت در  مردان بسیار رایج می باشد. گرچه زنان نیز می توانند از این راهکار به جهات مختلف بهره مند شوند و برای رفع خشکی واژن و … از آن استفاده کنند.

 

روغن سیاه دانه

 

ناتوانی جنسی، زود انزالی، و همچنین اختلالات نعوظ بعضی از اختلالات جنسی زیاد می باشند که مردان با آن‌ ها دچار هستند. جالب است بدانید سیاه دانه درمان طبیعی شناخته شده‌ ای برای درمان ناتوانی جنسی مردان و همچنین تقویت میل جنسی هست.

 

 

گل سرخ یا رز

 

خانم ها عاشق این بو هستند. برای بالابردن میل جنسی آنها ، گفته میشود که مردان روغن با بوی گل سرخ را بر روی سوراخ بینی، کف دست، پشت گوش و بین ریش های خود استفاده می کنند.

 

 

 

روغن اسانس اسطوخودوس 

 

روغن اسانس اسطوخودوس یا لاوندر به علت عطر خوش بویی که دارد آرامش بخش و تقویت کننده می باشد به بهبود خلق و خو در زمان و بعد از رابطه جنسی کمک می کند.

 

باعث کم شدن استرس و افزایش جرقه های جنسی می شود. به علاوه به افزایش گردش خون و حساسیت اندام های جنسی کمک می کند.

 

این روغن اسانس را با روغن پایه مثل زیتون یا بادام مخلوط کرده و پوست را مالش دهید. همچنین می توانید چند قطره از آن را به آب وان حمام اضافه کرده و از عطر آن هنگام حمام دونفره استفاده شود. می توانید چند قطه از آن را در بخور ریخته و فضا را معطر کنید.!

 

روغن زالو

 

 

روغن زالو یک ابزار قوی برای غلبه بر انزال زودرساست. روغن زالو مقدار زیادی نیتریک اکسید (NO) و هیرودین دارد که جریان خون را در دستگاه تناسلی زیاد می کند. اکسید نیتریک می‌تواند مثل یک داروی ویاگرا عمل کند.

 

زنانی که از کمبود میل جنسی یا تحریک جنسی بسیار کم رنج می‌برند می‌توانند مشکلات خود را با روغن زالو حل کنند. برای بیشترین تأثیر، روغن زالو باید روی واژن و اندام جنسی زنانه ماساژ داده شود

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۷:۱۳ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

راهنمایی نکردن همسر درباره رابطه جنسی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتباهات مکرر زنان در هنگام رابطه جنسی که طرف مقابل را اذیت میکند

 

 

 

زوج‌ها در زندگی اصلی هنگام برقراری رابطه جنسی با چالش‌های زیادی رو به رومی‌شوند. این چالش‌ها با همه ایده‌آل‌های وسوسه‌کننده‌ای که از قبل در ذهن داشتند زمین تا آسمان متفاوت است. در زندگی اصلی، رابطه جنسی می‌تواند خسته کننده، ناامیدکننده و حتی یه مقدار آشفته و کثیف می باشد. بنابراین، بهتر می باشد بین خواسته های  خود و واقعیت زندگی فرق قائل شوید.

 

بعضی اوقات، بانوان با وجود این که تمام سعی خود را در بستر می‌کنند که بهترین باشند باز هم اشتباهاتی انجام می دهند که نمی‌گذارد یک تجربه صد درصد ارضاکننده و رضایت بخش داشته باشند. رابطه جنسی خوب به هر دو نفر بستگی دارد و باید قبل از انجام رابطه، در حین رابطه و پس از آن، به کارهایی که انجام می‌دهید فکر کنید تا بتوانید پی ببرید که مشکل شما از کجا می باشد.

آرایش کردن زیاد بانوان در رابطه جنسی

 

اکثر مردان در رابطه جنسی جذب بانوانی می شوند که انرژی و شور وهیجان داشته باشند و فقط نگران طرز آرایش و شکل باسن و کمر خودشان نباشند. مردان لاکچری بودن زن را در رابطه جنسی بیشتر پسند می کنند و دوست دارند همسرشان مرتب و پاکیزه باشد اما در آرایش کردن زیاده روی نکنند زیرا زیاده رودی در استفاده از لوازم آرایش در زنان سبب دلزدگی مردها می شود. 

 

ظاهر نمایی به ارگاسم شدن در رابطه جنسی

 

شاید هر خانمی در روزهای رابطه جنسی خود یک بار این شرایط را تجربه کرده باشد و بخواهد تظاهر به ارگاسم و ارضای جنسی کرده باشد به خاطر اینکه به نظر می‌رسد بهترین راه برای پایان یک رابطه جنسی نامطلوب فقط در گروی ارگاسم جنسی باشد. اما ارضای جنسی نشدن در واقع مشکل بزرگی نمی باشد که بخواهید در مورد آن، تظاهر یا وانمود کنید و در واقع با عدم راست گویی به رابطه عاطفی بین خود و همسرتان آسیب برسانید. مشکل بزرگ زمانی به وقوع می پیوندد که تظاهر به ارگاسم به شکل یک هنجار و وضعیت ساده در بیاید و عادت به این کار کنید.

 

مهم نیست که اندازه رابطه عاطفی شما چقدر باشد و چقدر از ازدواج شما می‌گذرد؛ تظاهر به ارگاسم یک خیانت است! اما دردسر بزرگتری هم وجود دارد: هر چه بیشتر تظاهر کنید که ارضای جنسی شده‌اید؛ کمتر احتمال دارد به ارگاسم واقعی برسید. اگر به شوهر خود بگویید که چه می‌خواهید و چگونه باید آن کار را انجام دهد، این احتمال وجود دارد که در زندگی صمیمی خود فورا به مرحله جدید و بهتر دیگری وارد شوید.

 

 

 

تاریک بودن فضا در هنگام رابطه جنسی

 

اقایان موجودات بسیار بصری محسوب می شوند و شیفته آن هستند که تا حد امکان هنگام عشق کردن ببینند.اگر دوست ندارید در روشنایی رابطه جنسی انجام دهید می توانید در اتاقی با نور کم یا با چند تا شمع عشق کردن را انجام دهید و بهتر است اصرار بر داشتن رابطه جنسی در محیطی تیره و تاریک نکنید زیرا می تواند این فکر را در مرد زندگی تان ایجاد کند که بیشتر به ظاهر خود اهمیت می دهید نه احساسی که طرف مقابلتان در شما ایجاد می کند

 

یک رابطه جنسی بی حس و حال و بدرد نخور

 

در بین زوجین، امکان دارد یکی از آنان غالب‌تر و یکی مطیع‌تر باشد. بعضیی زنان این طور فکر می کنند که این مردان هستند که باید رابطه جنسی را مدیریت کنند اما بیشتر مردها دیدگاه متفاوتی دارند و همیشه از این که زنان احساس بهتری در مورد خودشان کنند استقبال می‌کنند؛ حتی دلشان می‌خواهد زنان اولین قدم را به طرف رابطه جنسی بردارند. در اصل، خوب است زنان مسئولیت همه چیز را در هنگام رابطه جنسی بر عهده بگیرند.

 

از این که به شوهر خود نشان بدهید که در واقع چه می‌خواهید، اصلا ترسی به دل راه ندهید! احساس خوب و اطمینان زن در موقغ رابطه جنسی باعث هیجان و تحریک بیشتر مرد می‌شود. عوض کردن نقش در زندگی جنسی یک رابطه سالم و هیجان‌انگیز هست. چند تجربه کوچک یا ابتکار و بداهه می‌تواند تجربه جنسی شما را به شکل مهمی خوب کند.

 

تعیین زمان خوب یکی از کارهای اشتباه خانم ها برای رابطه جنسی

 

یکی از کارهای اشتباه خانم ها در رابطه جنسی دادن پیام هایی به شوهر می باشد که زمان عشق کردن را تعیین می کند . هرچند این پیام ها می توانند ضربان قلب شوهرتان را چند برابرکند اما قابل پیش بینی بودن ساعت عشق کردن شوق مرد را نابود می کند . شما می توانید به جای پیام هایی مانند (منتظرم تا بیای خونه) یا (بعد از کلاس زبان مال تو هستم) از متن ها و پیام های که دارای جزییات کمی باشند و وقت عشق کردن را تعیین نکنند مانند (دنبال فرصتی هستم تا هرچه زودتر با تو باشم) یا (چطوره بچه رو بعضی وقتا بزاریم خونه خواهرم؟) استفاده کنید.

 

 

 

بهداشت نامطلوب و عدم تلاش برای ایجاد رابطه جنسی

 

 

اگر می‌خواهید از همدیگر نهایت لذت را در رابطه جنسی ببرید، بهتر است بدانید بهداشت هر فرد بسیار مهم است. احتمال دارد که شما تمام روز را عرق کرده یا خیلی خسته باشید. قبل از رابطه جنسی حمام بروید و اگر می‌خواهید حمام قبل از خوابتان هیجان‌انگیزتر باشد، همسرتان را نیز با خود ببرید.

 

 

فقط کافیست که به این نکته تمرکز کنید : امکان دار شما خوشتان نیاید بدنی را که بوی بد می‌دهد را بوس کنید. همین احتمال برای شریک جنسی یا همسر شما نیز امکان دارد. علاوه بر این، رفتارهای بهداشتی می‌تواند بخشی از عشق‌بازی یا معاشقه شما نیز باشد. چه باور کنید و چه نکنید، مرداهایی هستند که از دیدن حمام کردن همسر خود و حتی اصلاح کردن موهای زائد او لذت می‌برند. این تدارکات نیاز به کمی پیش‌بینی دارد؛ این موقعیت که شوهر شما می‌داند بعد از آن چه اتفاقی رخ می‌دهد و نمی‌تواند تا اتمام حمام شما منتظر بماند. بنابراین، فورا رابطه جنسی را همان جا شروع می کند.

 

 

زن هایی که درگیر رابطه عاشقانه نیستند، اغلب فراموش می‌کنند که مردها عاشق لباس‌های زیر و لباس‌های خواب شیک با جذابیت جنسی بالا، بوی ادکلن، لمس پوست ابریشمی و لباس‌های شیطنت‌آمیز هستند.

 

شما می‌توانید با لباس خواب کرکی و راحت بخوابید اما وقتی حرف از اشتیاق و شور رابطه جنسی به میان می‌آید، تلاش کنید حداقل چند دست لباس خواب تحریک‌کننده و شیطنت امیز برای خود بخرید تا موقعی که همسرتان از تن شما درمی‌آورد جلوه هیجان‌انگیزتری داشته باشد. لازم نیست در هر رابطه جنسی یک لباس تازه بخرید زیرا همسر شما به نوع لباس زیر شما اهمیت نمی‌دهد. با تن کردن یک لباس خواب تحریک‌کننده به جای لباس خواب‌های ساده و راحت همیشگی خود، هم خودتان را هیجان‌زده کنید و هم شوهرتان را.

 

 

 

مقایسه کردن همسر خود با همسر دیگران

 

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده که همسر خود را با همسر یا نامزد قبلی خود مقایسه کرده باشید؟! از این کار باید واقعا اجتناب کنید ؛ حتی اگر همسر قبلی شما اخر جذابیت جنسی را داشته باشد. مقایسه کردن به این معنی می باشد که شما هنوز به رابطه عاطفی قبلی خود می اندیشید و گذشته برای شما هنوز تمام نشده. این رفتار باعث می‌شود همسر شما هیچوقت در زندگی حس امنیت و اطمینان نکند و مدام حس کند باید قدرت و جذابیت جنسی خود را به رخ شما بکشد.

 

 

اگر او از شما در مورد رابطه عاطفی قبلی سوال پرسید، اختیار دارید که به او جواب دهید. اما از دادن جزییات بیشتر پرهیز کنید. مردان در رابطه با مسائل جنسی و مقایسه شدن با مردان دیگر بسیار حساس هستند. حس رقابت در ذات و طبیعت مردان می باشد اما این که به آنها گفته شود رقیب آنها در رابطه جنسی قبلی چه کارهایی انجام داده است است، واقعا به آنها آسیب می رساند.

 

راهنمایی نکردن همسر درباره رابطه جنسی

 

مکالمه کردن مستقیم درباره رابطه جنسی تنها راه برای رسیدن به یک رابطه جنسی خوب است هر چند حرف زدن مستقیم باعث خجالت کشیدن شما از همسرتان می شود.

 

بهترین عشاق هم نمی دانند که زنشان چی دوست دارد و هیچ مردی نمی تواند بدون اینکه خود زن مسئولیت تجربه جنسی خودش را قبول کند او را به ارگاسم برساند . زن ها می توانند به طوری که میل جنسی همسرشان را از بین نبرند درباره آنچه در رابطه جنسی پسند می کنند حرف بزنند و یا چیزهایی که دوست ندارند را بین 5 مورد از چیزهایی که دوست دارند جا بدهند و به مردها بگویند. اطمینان داشته باشید اگر حرف هایتان را مستقیم بزنید همسرتان به شما گوش می دهند.

 اخبار جدید ویروس کرونا

منبع : زناشویی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۳:۲۲ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

رابطه جنسی در زمان کرونا

 

 

 

رابطه های جنسی در دوران کرونا باید چگونه باشد

 

 

 آیا ویروس کرونا از طریق روابط جنسی نیز منتقل می‌شود؟! شاید خیلیا به این پرسش فکر کرده باشن، اما از طرح آن خجالت می‌کشن.به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا پرسش‌های شما را با کارشناسان مطرح کنیم و حقایق را در اختیار شما بگذاریم.

 

شواهد موجود نشان می دهند این بیماری می تواند از طریق قطره کوچک مترشحه از بینی یا دهان از فرد به فرد دیگر گسترش می یابد که در هنگام سرفه یا بازدم فرد مبتلا به بیماری کووید 19 گسترش پیدا می کند

 

قطرات آغشته به ویروس بر روی اشیا و سطوح اطراف فرد بیمار باقی می ماند و سایر افراد در صورت تماس با این اماکن و عدم رعایت نکات بهداشتی ممکن هست آلوده شوند. در مورد پایداری ویروس کووید 19 در دستگاه تناسلی، اطلاعات معتبری موجود نیست اما برخی مطالعات موردی بر روی سایر کرونا ویروس ها، نمونه های مثبت از دستگاه تناسلی خانم های مبتلا را نشان می دهند.

آیا ویروس کرونا می تواند از طریق رابطه جنسی انتقال پیدا کند؟

برای انتقال ویروس کرونا ، لزوما نیازی به داشتن رابطه جنسی با فردی که بیمار هست نیست. کرونا ویروس به روش های دیگر همچون از طریق ذرات تنفسی آلوده منتقل می شود.

 

ترشحات دهان (از جمله بزاق و خلط دهان) و دماغ می توانند حاوی ویروس باشند. حتی اگر فردی که با او رابطه جنسی دارید را نباید بوس کنید، اما به قدری به هم نزدیک هستید که در تماس نزدیک با هم نفس بکشید پس در معرض این ویروس قرار گرفته اید. به علاوه ممکن است سطحی را لمس میکنید که فرد آلوده به ویروس آن را لمس کرده باشد.

 

در نتیجه تنها راه انتقال کرونا  از طریق رابطه جنسی نیست. اگر تا حدی به فرد بیمار نزدیک هستید که با او رابطه جنسی دارید، به قرار گرفتن در معرض کرونا نیز نزدیک هستید.

 

با این که برای داشتن اطلاعات کافی درباره کووید ۱۹یا همان ویروس کرونا خیلی زود است، اما شواهدی وجود ندارد که نشان دهد انواع ویروس کرونا  قبلی در مایع منی یا ترشحات واژن وجود داشتند. اما باید گفت که انواع مختلفی از کرونا در مایعات مختلفی از بدن پیدا می شوند. به همین خاطر ممکن هست ویروسی که سبب کووید ۱۹ (SARS-CoV-2) می شود در سایر ترشحات بدن یافت شوند؛ اما قرار گرفتن در برابر ذرات تنفسی بیمار اصلی ترین راه انتقال می باشد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۵:۴۸ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)