كرونا ويروس كرونا ويروس .

كرونا ويروس

بزرگ شدن سايز آلت تناسلي به روش پنيمور

 

 

بزرگ شدن سايز آلت تناسلي به روش پنيمور

 

 

روش پنيمور به عنوان يكي از بهرتين روشهاي بزرگ كردن آلت تناسلي در جهان مي باشد. اين روش كه بر پايه يكسري تمرينات مخصوص روزانه بنا شده است ، در حقيقت بي عارضه ترين روش افزايش سايز آلت تناسلي حساب مي شود

افزايش سايز آلت تناسلي به "روش پنيمور"

بنابراين تمامي زوجين بايد اطلاعات خود را در اين زمينه زياد كرده و از اين نيروي غريزي در جهت تحكيم خانواده استفاده كنند . يكي از مشكلاتي كه امكان دارد زوجين با آن روبرو باشند كوچكي آلت تناسلي مردان مي باشد كه باعث بروز برخي ناراحتي ها در به ارگاسم رسيدن زنشان مي شود

 

روش پنيمور سالهاست كه در كشورهاي آمريكايي و اروپايي استفاده مي شود .تا به امروز تحقيقات مفصلي بر روي اين روش انجام شده و امروزه توسط پزشكان سكسولوژيست در سراسر دنيا انجام ميشود

 

 

 

روش پنيمور طبيعي ترين و بي عارضه ترين راه براي افزايش سايز دستگاه تناسلي مردان (افزايش قطر دستگاه تناسلي مردان و قد آن) است كه بدون هيچ دارويي ميتواند شما را با احتمال ۹۸ درصد به موفق شويد . روش پنيمور سالهاست كه در كشورهاي اروپايي و آمريكايي مورد استفاده قرار ميگيرد ولي چون تاثير آن به تدريج بوده و به كمي صبر و حوصله نياز دارد.

 

 

 

 

مرداني كه از كوچكي آلت تناسلي رنج مي برند اگر اين تمرينات را به دقت و بدون وقفه انجام دهند معمولاً اثر آن را بعد از سه هفته تا يك ماه مشاهده ميكنند و اگر اين تمرينات را تا ۶ماه ادامه دهند ميتوانند با احتمال % ۹۸ به موفقيت برسند .

 

نكته مهمي كه بايد مورد توجه قرار گيرد اينست كه برخي فاكتورها ميتوانند اين زمان را كم يا زياد كنند به عنوان مثال فردي كه برنامه تغذيه مناسبي داشته و بدليل انجام ورزش هاي مختلف سلامت قلب و عروق خود را افزايش داده بهتر و زودتر از فردي نتيجه ميگيرد كه تغذيه مناسبي نداشته و سيگار ميكشد . علاوه بر استعمال سيگار ، فاكتورهاي ديگري مانند آلودگي هوا ، لباس هاي زير تنگ و نايلوني براي خواب ، مايوهاي شنا و لباسهاي تنگ ورزشي مثل لباسهاي سواركاري هم اثر منفي دارند و برعكس ورزش ، بخصوص ورزشهاي پر تحرك مثل دويدن ، شنا و … اثري بسيار خوب بر روش روش پنيمور دارد .

 

چطور الت خود را در رابطه زناشويي بزرگ كنيم: روش انجام تمرينات پنيمور

استفاده از حوله گرم

در مرحله اول تمرينات را با يك حوله شروع كنيد. يك حوله و يا يك پارچه انتخاب كرده و آن را گرم كنيد سپس آن را دور آلت تناسلي پيچيده و به مدت يك دقيقه نگه داريد. همچنان مي‌توانيد به جاي اين كار در حمام آلت تناسلي خود را به مدت ۳۰ ثانيه زير آب گرم قرار دهيد. اين كار به اين جهت انجام مي‌شود تا با افزايش دما در ناحيه آلت، خون رساني به بافت‌هاي آن زياد شده و هم چنين خاصيت الاستيسه پيدا كند. اين موارد به تاثيرگذاري بيشتر بقيه مراحل روش پنيمور كمك مي‌كند.

تمرينات كششي 

اين تمرين باعث افزايش طول آلت تناسلي مي شود . افرادي كه مي خواهند آلت تناسلي آنها بيشتر رشد طولي داشته باشد ميتوانند بيشتر از اين تكنيك استفاده كنند .چند نوع تكنيك در اين زمينه وجود دارد كه شما ميتوانيد يكي را انتخاب كنيد و آن را انجام دهيد . اين تمرينات را ميتوانيد در حالت ايستاده و يا نشسته انجام دهيد كه به شرح زير مي باشد . نكته مهم در مورد اين تمرينات اين است كه حتماً آلت تناسلي شل باشد ، زيرا در غير اينصورت آثار تمرينات خوب نخواهد شد .

 

سر آلت تناسلي را با انگشتان يك دست بگيريد، در حالت استراحت ( آنقدر محكم نگيريد كه خونرساني آن مختل شود ) سپس آلت تناسلي را بسمت جلو بكشيد تا حدي كه ميتوانيد (البته نبايد احساس درد داشته باشيد) و به مدت ۱دقيقه نگه داريد و سپس آنرا آرام رها كرده و به مدت چند ثانيه (حدوداً ۱۰ ثانيه) به آن استراحت دهيد و عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار انجام دهيد و سپس به مدت ۱۰ دقيقه استراحت كنيد 

 

تمرينات حجم دهي

بعد از تمرينات كششي حتماً بايد تمرينات رشد و گردش خون را انجام داد ، زيرا باعث افزايش گردش خون در آلت تناسلي شده و موجب رشد آن ميشود .روش كار به اين شكل است كه آلت تناسلي را به سمت جلو نگه داشته و با دست ديگر ضربات آرامي به آن وارد كنيد ( ۳۰ بار) بايد مواظب باشيد تا ضربات به جاهاي حساس مانند بيضه ها برخورد نكند.

 

استفاده ار ماده ليز كننده

در اين مرحله مقداري ماده ليز كننده يا لوبريكنت روي آلت پخش كنيد و آن را ماساژ بدهيد

 

 

 

تمرينات جلكينگ 

اين تمرين باعث افزايش محيط آلت تناسلي در حاتي ميشود كه آلت تناسلي در حالت نيمه راست شده است . ساده ترين حركت جلكينگ به اينصورت است كه ابتدا توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه اي درست كرده و پس از اول آلت تناسلي دست را به سمت سر آلت حركت داده و آن را بدوشيد ، بايد حركت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد سپس همين كار را با دست راست انجام دهيد .

 

با اين كار سر آلت تناسلي شما به علت تجمع خون قرمز و بزرگ ميشود كه طبيعي است ، در اين مرحله از دست زدن به نوك آلت پرهيز كنيد زيرا بسيار حساس است . اگر در حين اين تمرينات آلت تناسلي شما كاملا راست شد بايد كمي صبر كنيد تا دوباره به حالت نيمه راست برگردد . اين روش را درهفته اول ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار ، در هفته دوم ۳۰۰ تا ۵۰۰ بار و در هفته هاي بعد ۵۰۰ بار و يا بيشتر انجام دهيد .

 

روش ديگر جلكينگ اينست كه پس از استفاده از لوبريكانت و وقتي آلت تناسلي به حالت نيمه راست شده درآمد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه اي درست كرده سپس از اول آلت تناسلي دست را به سمت سر آلت حركت داده و دست را نزديك سر آلت به مدت 10ثانيه نگه داريد. سپس اين عمل را با دست ديگر انجام دهيد.اين كار را ميتوانيد به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقيقه در هر تمرين انجام دهيد .

 

ماساژ و گرم كردن 

پس از اتمام ست تمريني خود با ماساژ دادن آلت به بازگشت آن به حالت استراحت كمك كنيد. براي اين كار مي‌توانيد حوله گرم را به مدت يك دقيقه دور آلت بپيچيد و آلت را با آب گرم بشوريد و سپس خشك كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۲:۵۲ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

تعبير خواب انگشتر به روايت پيامبران الهي

 

 

تعبير خواب انگشتر به روايت پيامبران الهي

 

 

 

 

تعبير خواب انگشتر به روايت امام جعفر صادق(ع)

 

انگشتر سيمين (نقره) در خواب بر چهار وجه است:
قدرت و سلطنت
زن
 بچه
پول
انگشتر زرين نيك مي باشد
اگر زني خواب ببينيد كه انگشتر نگين دار خود را گم كرده  يعني اينكه جاه و مقامش از بين مي رود و يا اينكه بچه و يا شوهرش از دنيا خواهد رفت و يا اينكه مالش هدر خواهد شد. و اگر آن زن حاكم يا مقامي داشت مقامش را از دست مي دهد

 

 

تعبير خواب انگشتر به روايت دانيال نبي

 

 

چون نقش و صفت انگشتري بيند ، دليل است از خداوندش بدو خوب و نيكي مي رسد .
اگر ببيند انگشتري كسي به او داد تا چيزي بدان مهر كند ، دليل است از آنچه لايق او باشد برخي بيابد . يعني اگر لايق پادشاهي باشد پادشاه مي شود . اگر توانگر بود مال يابد به قدر و قيمت انگشتر 
اگر ببيند كه در مسجد يا در نماز يا در عزا كسي انگشتري به او داد اگر آن شخص بازرگان بود ، نصيب او نفع تجارت شود و جمله هم بر اين مقياس باشد .
اگر ببيند كه انگشتري سلطان به او داد ، دليل نمايد كه از مملكتي سلطان به  او دهد يا دليل است از مملكت سلطان به او ياد به خويشان وي بدي مي رسد

 

تعبير خواب انگشتر به روايت يوسف نبي

 

 

ديدن حلقه انگشتر فرزند است .
ديدن انگشتر مردان را كراهت هست ، بعضي گويند عزت و جاه مي باشد .
ديدن انگشتر نقره يا فيروزه : مهرباني از خلق

 

تعبير خواب انگشتر به روايت محمدبن سيرين

 

اگر كسي ببيند كه انگشتر او به فنا رفت يا دزد برد ، دليل بود كه در كارهاي او آفت و دشواري پديد مي آيد 
اگر ببيند انگشتر او شكست و نگين او در سر جاش ماند ، دليل كه بزرگي و جاه او از بين مي رود و آبرو و هيبتش بر جاي بماند .
اگر ببيند انگشتر خود را به كسي بخشيد ، دليل كه از آن چه دارد بعضي از آن را ببخشد .
اگر ببيند انگشتر خودش را فروخت و پول گرفت ، دليل است از آن چه دارد  بفروشد و هزينه كند . اگر پول نگرفت ، آن چه دارد بعضي از آن را بفروشد .
 داشتن انگشتر فيروزه در خواب را نشانه رسيدن به قدرت رواني و روحي بالا و نشانه تسلط بر اعصاب و خويشتن داري تعبير مي شود
.  پيدا كردن انگشتر فيروزه در خواب را نشانه رسيدن به ثروت و مال ، اعتبار ، عمر دراز ، صاحب فزرند شدن در رابطه زناشويي و مسلط بودن بر اعصاب و روان تعبير مي شود. و از دست دادن انگشتر فيروزه تعبيري برعكس خواهد داشت.
ديدن خواب داشتن انگشتر يشمي نشانه ازدواج با يك زن و رابطه عاشقانه خواهد بود.

 

تعبير خواب انگشتر به روايت جابر مغربي

 

 

اگر ببيند در انگشت او انگشتري آهن بود ، دليل كه قوت و توانايي پيدا مي كند .
اگر ببيند از برنج يا مس است ، دليل كه از مردمان بي اصل منفعت يابد . اگر ببيند كه بلور است ، دليل كه از مردم عامه چيزي بدو مي رسد .
اگر ببيند انگشتر خويش نزد كسي به امانت نهاد يا او را بخشيد و آن كس هم انگشتر بدو رد كرد ، دليل است كه زني زيبا رو با مو هاي بلند به نكاح بخواهد و اجابتش نكند .
اگر ببيند انگشتر خويش شكست ، دليل كه در ميان او و عيالش جدايي مي افتد .
اگر ببيند كه انگشتر او دو نگين داشت يا كسي بدو داد كه آن هر دو نگين يكي موافق يكديگرند ، دليل است خداوند انگشتر ، غلام زاده بود .
اگر ببيند كه از آن دو نگين يكي افتاد ، دليل كه از دو گناه يكي توبه مي كند .
اگر ببيند نامه نوشته بود و به انگشتر خويش مهر كرد ، دليل است چيزي پنهان بدو مي رسد .
اگر ببيند كه نامه گشاده را مهر كرد ، دليل كه چيزي آشكار به او مي رسد 

 

تعبير خواب انگشتر به روايت ابراهيم كرماني

 

اگر ببيند صناعت انگشتري او ناپسنديده است ، دليل است از مالي كه دارد چيزي بشود و پادشاهي بر وي خشم گيرد .
اگر ببيند انگشتر او از سيم بود ، دليل است آن چه دارد پسنديده و حلال است .
اگر انگشتر از آهن بيند آن چه دارد اندك و بيچاره است . اگر ببيند انگشتري از هفت جوش يا از سپيده روي بود ، دليل است بر آن چه در آهن گفتيم .
اگر ببيند انگشتر او از زيور بود كوچك تر از آن جمله بود كه گفتيم .
ديدن انگشتر با تزيين ياقوت سبز در خواب ، نشانه لقاح پسري هومشندي است كه دانشمند بزرگي خواهد شد در اينده
اگر خواب ببينيد كه انگشتري از نقره داريد يعني تمام مال و اموال شما خوب و حلال مي باشد

 

تعبير خواب انگشتر طلا

 

اگر دختري خواب ببيند كه براي او انگشتر طلا خريدند يعني اينكه آن دختر شوهر مي كند و شوهر او موجب سربلندي و افتخار او خواهد شد
اگر يك زن در خواب انگشتر طلا پيدا كرد نشانه رسيدن به موفقيت و شادابي است و اگر زني خواب ببيند كه شوهرش به او انگشتر طلا هديه داد مورد احترام او واقع مي شود و به عزت و شادابي خواهد رسيد.
اگر مردي خواب ببينيد كه انگشتر طلا پيدا كرد آن مردي به زوديبا كاري مواجه مي شود كه در آن كار ضرر خواهد كرد.
اگر يك مرد خواب ببيند كه انگشتري از جنس طلا دارد خوب نيست و نشانه رسيدن به سختي و ناراحتي و انجام دادن كاري حرام هست و احتمالا ضرر مالي هم خواهد داشت.
اگر مردي خواب ببييند كه از طلا فروش انگشتر طلا خريد خواب او نشانه اين است كه مردي لاف زن و دروغ گو قصد فريب و گول زدن او را دارد و بايد آن مرد مراقبت كند.
اگر مردي خواب ببيند كه به او انگشتر طلا دادند يعني اينكه از كسي سخني مكروه خواهد شنيد.
اگر مردي خواب ببينيد كه انگشتر طلاي خود را پيش كسي به امانت گذاشت آن كس كه انگشترش را پيش او به امانت گذاشته است در بيداري به او خيانت خواهد كرد و يا سخن ناروايي بين آن ها رد و بدل مي شود

 

تعبير خواب انگشتر از ديدگاه منوچهر مطيعي تهراني

اگر در خواب ببينيد كه انگشتري در دست داريد كه قبلا هرگز نداشته ايد و از ديدن آن به انگشت خود دچار حيرت و تحسين شديد نشان اين است كه به موفقيت بزرگي مي رسيد كه براي ديگران و حتي خودتان باور كردني نيست .
اگر كسي انگشتري به شما داد و شما آن را به انگشت خود كرديد از جانب آن شخص سودي عايد شما مي شود كه اعبارتان را افزايش مي دهد . گرفتن انگشتر از ديگران خوب است و نفعي كه عايد بيننده خواب مي گردد منوط است به شخصيت و شغلي كه دهنده انگشتر دارد و محلي كه انگشتر گرفته و داده مي شود 
اگر كسي در خواب ببيند كه انگشتر خودش را شكست در صورتي كه ازدواج كرده باشد بين او و همسرش اختلاف و جدايي اتفاق مي افتد 
اگر در خواب ديديد كه انگشتر خود را به كسي امانت داديد و او آن را آورد و مسترد داشت خواب شما مي گويد كه در آينده اي نه چندان دور از زني يا دختري خواستگاري مي كنيد كه او نمي پذيرد و چنانچه در شرايط ازدواج نباشد از آرزو و تمنائي بر آورده نشده خبر مي دهد .
گم شدن انگشتر براي زن بخصوص اگر نگين داشته باشد خوب نيست چون خبر مي دهد كه بيننده خواب كسي را از دست مي دهد يا از جايگاه خوبي معزول مي شود .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۵:۲۴ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

روغن زالو

 

 

زياد كردن ميل جنسي با روغن هاي مختلف

 

 

 

 

روغن‌هايي كه خواص افزايش دهنده ميل جنسي دارند، به بيدار شدن ميل جنسي كمك ميكنند. 

 

افزايش ميل جنسي زنان با روغن اسانس گل سرخ

 

 

عطر بوي روغن اسانس گل سرخ با عشقبازي در رابطه زناشويي در ارتباط است.باعث زياد شدن ميل جنسي زنان و كم شدن استرس‌هاي جسمي و رواني مي‌شوند.

 

اين روغن را با يك روغن پايه لاكچري مخلوط كرده براي لذت بردن از عطر و خاصيت آن بدن همسر خود را با اين روغن ماساژ دهيد.

 

روغن عنصل

 

 

براي درمان اختلالات نعوظ آقايان و زياد شدن حجم بايد هر شب روغن عنصل به كف هر دوپا ماليده شود. ( قابل توجه مي باشد كه پا نبايد تا صبح  روي زمين قرار گيرد.)

 

براي زياد شدن اثر خوب مي باشد نيم ساعت قبل نزديكي اندام تناسلي باروغن چرب شود.

 

براي مشكل سرد مزاجي بانوان و مشكلات خشكي واژن و مقاربت دردناك يك ساعت قيل از نزديكي كردن به صورت موضعي ناحيه ي كليتوريس چرب شود. (همچنين تحقيقات ما نشان داده است ماساژ سينه ها به صورت موضعي روزي دوبار به زياد شدن سايز توده ي پستاني كمك مي كند)

 

 

 

 

روغن زيتون


امروزه ماساژ روغن زيتون به دستگاه تناسلي در غالب يك روش لاكچري براي آن كه بتوان تاثيرات بهتري در افزايش حجم اين اندام برجاي گذاشت در  مردان بسيار رايج مي باشد. گرچه زنان نيز مي توانند از اين راهكار به جهات مختلف بهره مند شوند و براي رفع خشكي واژن و … از آن استفاده كنند.

 

روغن سياه دانه

 

ناتواني جنسي، زود انزالي، و همچنين اختلالات نعوظ بعضي از اختلالات جنسي زياد مي باشند كه مردان با آن‌ ها دچار هستند. جالب است بدانيد سياه دانه درمان طبيعي شناخته شده‌ اي براي درمان ناتواني جنسي مردان و همچنين تقويت ميل جنسي هست.

 

 

گل سرخ يا رز

 

خانم ها عاشق اين بو هستند. براي بالابردن ميل جنسي آنها ، گفته ميشود كه مردان روغن با بوي گل سرخ را بر روي سوراخ بيني، كف دست، پشت گوش و بين ريش هاي خود استفاده مي كنند.

 

 

 

روغن اسانس اسطوخودوس 

 

روغن اسانس اسطوخودوس يا لاوندر به علت عطر خوش بويي كه دارد آرامش بخش و تقويت كننده مي باشد به بهبود خلق و خو در زمان و بعد از رابطه جنسي كمك مي كند.

 

باعث كم شدن استرس و افزايش جرقه هاي جنسي مي شود. به علاوه به افزايش گردش خون و حساسيت اندام هاي جنسي كمك مي كند.

 

اين روغن اسانس را با روغن پايه مثل زيتون يا بادام مخلوط كرده و پوست را مالش دهيد. همچنين مي توانيد چند قطره از آن را به آب وان حمام اضافه كرده و از عطر آن هنگام حمام دونفره استفاده شود. مي توانيد چند قطه از آن را در بخور ريخته و فضا را معطر كنيد.!

 

روغن زالو

 

 

روغن زالو يك ابزار قوي براي غلبه بر انزال زودرساست. روغن زالو مقدار زيادي نيتريك اكسيد (NO) و هيرودين دارد كه جريان خون را در دستگاه تناسلي زياد مي كند. اكسيد نيتريك مي‌تواند مثل يك داروي وياگرا عمل كند.

 

زناني كه از كمبود ميل جنسي يا تحريك جنسي بسيار كم رنج مي‌برند مي‌توانند مشكلات خود را با روغن زالو حل كنند. براي بيشترين تأثير، روغن زالو بايد روي واژن و اندام جنسي زنانه ماساژ داده شود

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۷:۱۳ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

راهنمايي نكردن همسر درباره رابطه جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتباهات مكرر زنان در هنگام رابطه جنسي كه طرف مقابل را اذيت ميكند

 

 

 

زوج‌ها در زندگي اصلي هنگام برقراري رابطه جنسي با چالش‌هاي زيادي رو به رومي‌شوند. اين چالش‌ها با همه ايده‌آل‌هاي وسوسه‌كننده‌اي كه از قبل در ذهن داشتند زمين تا آسمان متفاوت است. در زندگي اصلي، رابطه جنسي مي‌تواند خسته كننده، نااميدكننده و حتي يه مقدار آشفته و كثيف مي باشد. بنابراين، بهتر مي باشد بين خواسته هاي  خود و واقعيت زندگي فرق قائل شويد.

 

بعضي اوقات، بانوان با وجود اين كه تمام سعي خود را در بستر مي‌كنند كه بهترين باشند باز هم اشتباهاتي انجام مي دهند كه نمي‌گذارد يك تجربه صد درصد ارضاكننده و رضايت بخش داشته باشند. رابطه جنسي خوب به هر دو نفر بستگي دارد و بايد قبل از انجام رابطه، در حين رابطه و پس از آن، به كارهايي كه انجام مي‌دهيد فكر كنيد تا بتوانيد پي ببريد كه مشكل شما از كجا مي باشد.

آرايش كردن زياد بانوان در رابطه جنسي

 

اكثر مردان در رابطه جنسي جذب بانواني مي شوند كه انرژي و شور وهيجان داشته باشند و فقط نگران طرز آرايش و شكل باسن و كمر خودشان نباشند. مردان لاكچري بودن زن را در رابطه جنسي بيشتر پسند مي كنند و دوست دارند همسرشان مرتب و پاكيزه باشد اما در آرايش كردن زياده روي نكنند زيرا زياده رودي در استفاده از لوازم آرايش در زنان سبب دلزدگي مردها مي شود. 

 

ظاهر نمايي به ارگاسم شدن در رابطه جنسي

 

شايد هر خانمي در روزهاي رابطه جنسي خود يك بار اين شرايط را تجربه كرده باشد و بخواهد تظاهر به ارگاسم و ارضاي جنسي كرده باشد به خاطر اينكه به نظر مي‌رسد بهترين راه براي پايان يك رابطه جنسي نامطلوب فقط در گروي ارگاسم جنسي باشد. اما ارضاي جنسي نشدن در واقع مشكل بزرگي نمي باشد كه بخواهيد در مورد آن، تظاهر يا وانمود كنيد و در واقع با عدم راست گويي به رابطه عاطفي بين خود و همسرتان آسيب برسانيد. مشكل بزرگ زماني به وقوع مي پيوندد كه تظاهر به ارگاسم به شكل يك هنجار و وضعيت ساده در بيايد و عادت به اين كار كنيد.

 

مهم نيست كه اندازه رابطه عاطفي شما چقدر باشد و چقدر از ازدواج شما مي‌گذرد؛ تظاهر به ارگاسم يك خيانت است! اما دردسر بزرگتري هم وجود دارد: هر چه بيشتر تظاهر كنيد كه ارضاي جنسي شده‌ايد؛ كمتر احتمال دارد به ارگاسم واقعي برسيد. اگر به شوهر خود بگوييد كه چه مي‌خواهيد و چگونه بايد آن كار را انجام دهد، اين احتمال وجود دارد كه در زندگي صميمي خود فورا به مرحله جديد و بهتر ديگري وارد شويد.

 

 

 

تاريك بودن فضا در هنگام رابطه جنسي

 

اقايان موجودات بسيار بصري محسوب مي شوند و شيفته آن هستند كه تا حد امكان هنگام عشق كردن ببينند.اگر دوست نداريد در روشنايي رابطه جنسي انجام دهيد مي توانيد در اتاقي با نور كم يا با چند تا شمع عشق كردن را انجام دهيد و بهتر است اصرار بر داشتن رابطه جنسي در محيطي تيره و تاريك نكنيد زيرا مي تواند اين فكر را در مرد زندگي تان ايجاد كند كه بيشتر به ظاهر خود اهميت مي دهيد نه احساسي كه طرف مقابلتان در شما ايجاد مي كند

 

يك رابطه جنسي بي حس و حال و بدرد نخور

 

در بين زوجين، امكان دارد يكي از آنان غالب‌تر و يكي مطيع‌تر باشد. بعضيي زنان اين طور فكر مي كنند كه اين مردان هستند كه بايد رابطه جنسي را مديريت كنند اما بيشتر مردها ديدگاه متفاوتي دارند و هميشه از اين كه زنان احساس بهتري در مورد خودشان كنند استقبال مي‌كنند؛ حتي دلشان مي‌خواهد زنان اولين قدم را به طرف رابطه جنسي بردارند. در اصل، خوب است زنان مسئوليت همه چيز را در هنگام رابطه جنسي بر عهده بگيرند.

 

از اين كه به شوهر خود نشان بدهيد كه در واقع چه مي‌خواهيد، اصلا ترسي به دل راه ندهيد! احساس خوب و اطمينان زن در موقغ رابطه جنسي باعث هيجان و تحريك بيشتر مرد مي‌شود. عوض كردن نقش در زندگي جنسي يك رابطه سالم و هيجان‌انگيز هست. چند تجربه كوچك يا ابتكار و بداهه مي‌تواند تجربه جنسي شما را به شكل مهمي خوب كند.

 

تعيين زمان خوب يكي از كارهاي اشتباه خانم ها براي رابطه جنسي

 

يكي از كارهاي اشتباه خانم ها در رابطه جنسي دادن پيام هايي به شوهر مي باشد كه زمان عشق كردن را تعيين مي كند . هرچند اين پيام ها مي توانند ضربان قلب شوهرتان را چند برابركند اما قابل پيش بيني بودن ساعت عشق كردن شوق مرد را نابود مي كند . شما مي توانيد به جاي پيام هايي مانند (منتظرم تا بياي خونه) يا (بعد از كلاس زبان مال تو هستم) از متن ها و پيام هاي كه داراي جزييات كمي باشند و وقت عشق كردن را تعيين نكنند مانند (دنبال فرصتي هستم تا هرچه زودتر با تو باشم) يا (چطوره بچه رو بعضي وقتا بزاريم خونه خواهرم؟) استفاده كنيد.

 

 

 

بهداشت نامطلوب و عدم تلاش براي ايجاد رابطه جنسي

 

 

اگر مي‌خواهيد از همديگر نهايت لذت را در رابطه جنسي ببريد، بهتر است بدانيد بهداشت هر فرد بسيار مهم است. احتمال دارد كه شما تمام روز را عرق كرده يا خيلي خسته باشيد. قبل از رابطه جنسي حمام برويد و اگر مي‌خواهيد حمام قبل از خوابتان هيجان‌انگيزتر باشد، همسرتان را نيز با خود ببريد.

 

 

فقط كافيست كه به اين نكته تمركز كنيد : امكان دار شما خوشتان نيايد بدني را كه بوي بد مي‌دهد را بوس كنيد. همين احتمال براي شريك جنسي يا همسر شما نيز امكان دارد. علاوه بر اين، رفتارهاي بهداشتي مي‌تواند بخشي از عشق‌بازي يا معاشقه شما نيز باشد. چه باور كنيد و چه نكنيد، مرداهايي هستند كه از ديدن حمام كردن همسر خود و حتي اصلاح كردن موهاي زائد او لذت مي‌برند. اين تداركات نياز به كمي پيش‌بيني دارد؛ اين موقعيت كه شوهر شما مي‌داند بعد از آن چه اتفاقي رخ مي‌دهد و نمي‌تواند تا اتمام حمام شما منتظر بماند. بنابراين، فورا رابطه جنسي را همان جا شروع مي كند.

 

 

زن هايي كه درگير رابطه عاشقانه نيستند، اغلب فراموش مي‌كنند كه مردها عاشق لباس‌هاي زير و لباس‌هاي خواب شيك با جذابيت جنسي بالا، بوي ادكلن، لمس پوست ابريشمي و لباس‌هاي شيطنت‌آميز هستند.

 

شما مي‌توانيد با لباس خواب كركي و راحت بخوابيد اما وقتي حرف از اشتياق و شور رابطه جنسي به ميان مي‌آيد، تلاش كنيد حداقل چند دست لباس خواب تحريك‌كننده و شيطنت اميز براي خود بخريد تا موقعي كه همسرتان از تن شما درمي‌آورد جلوه هيجان‌انگيزتري داشته باشد. لازم نيست در هر رابطه جنسي يك لباس تازه بخريد زيرا همسر شما به نوع لباس زير شما اهميت نمي‌دهد. با تن كردن يك لباس خواب تحريك‌كننده به جاي لباس خواب‌هاي ساده و راحت هميشگي خود، هم خودتان را هيجان‌زده كنيد و هم شوهرتان را.

 

 

 

مقايسه كردن همسر خود با همسر ديگران

 

آيا تا به حال برايتان اتفاق افتاده كه همسر خود را با همسر يا نامزد قبلي خود مقايسه كرده باشيد؟! از اين كار بايد واقعا اجتناب كنيد ؛ حتي اگر همسر قبلي شما اخر جذابيت جنسي را داشته باشد. مقايسه كردن به اين معني مي باشد كه شما هنوز به رابطه عاطفي قبلي خود مي انديشيد و گذشته براي شما هنوز تمام نشده. اين رفتار باعث مي‌شود همسر شما هيچوقت در زندگي حس امنيت و اطمينان نكند و مدام حس كند بايد قدرت و جذابيت جنسي خود را به رخ شما بكشد.

 

 

اگر او از شما در مورد رابطه عاطفي قبلي سوال پرسيد، اختيار داريد كه به او جواب دهيد. اما از دادن جزييات بيشتر پرهيز كنيد. مردان در رابطه با مسائل جنسي و مقايسه شدن با مردان ديگر بسيار حساس هستند. حس رقابت در ذات و طبيعت مردان مي باشد اما اين كه به آنها گفته شود رقيب آنها در رابطه جنسي قبلي چه كارهايي انجام داده است است، واقعا به آنها آسيب مي رساند.

 

راهنمايي نكردن همسر درباره رابطه جنسي

 

مكالمه كردن مستقيم درباره رابطه جنسي تنها راه براي رسيدن به يك رابطه جنسي خوب است هر چند حرف زدن مستقيم باعث خجالت كشيدن شما از همسرتان مي شود.

 

بهترين عشاق هم نمي دانند كه زنشان چي دوست دارد و هيچ مردي نمي تواند بدون اينكه خود زن مسئوليت تجربه جنسي خودش را قبول كند او را به ارگاسم برساند . زن ها مي توانند به طوري كه ميل جنسي همسرشان را از بين نبرند درباره آنچه در رابطه جنسي پسند مي كنند حرف بزنند و يا چيزهايي كه دوست ندارند را بين 5 مورد از چيزهايي كه دوست دارند جا بدهند و به مردها بگويند. اطمينان داشته باشيد اگر حرف هايتان را مستقيم بزنيد همسرتان به شما گوش مي دهند.

 اخبار جديد ويروس كرونا

منبع : زناشويي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۳:۲۲ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)

رابطه جنسي در زمان كرونا

 

 

 

رابطه هاي جنسي در دوران كرونا بايد چگونه باشد

 

 

 آيا ويروس كرونا از طريق روابط جنسي نيز منتقل مي‌شود؟! شايد خيليا به اين پرسش فكر كرده باشن، اما از طرح آن خجالت مي‌كشن.به همين خاطر تصميم گرفتيم تا پرسش‌هاي شما را با كارشناسان مطرح كنيم و حقايق را در اختيار شما بگذاريم.

 

شواهد موجود نشان مي دهند اين بيماري مي تواند از طريق قطره كوچك مترشحه از بيني يا دهان از فرد به فرد ديگر گسترش مي يابد كه در هنگام سرفه يا بازدم فرد مبتلا به بيماري كوويد 19 گسترش پيدا مي كند

 

قطرات آغشته به ويروس بر روي اشيا و سطوح اطراف فرد بيمار باقي مي ماند و ساير افراد در صورت تماس با اين اماكن و عدم رعايت نكات بهداشتي ممكن هست آلوده شوند. در مورد پايداري ويروس كوويد 19 در دستگاه تناسلي، اطلاعات معتبري موجود نيست اما برخي مطالعات موردي بر روي ساير كرونا ويروس ها، نمونه هاي مثبت از دستگاه تناسلي خانم هاي مبتلا را نشان مي دهند.

آيا ويروس كرونا مي تواند از طريق رابطه جنسي انتقال پيدا كند؟

براي انتقال ويروس كرونا ، لزوما نيازي به داشتن رابطه جنسي با فردي كه بيمار هست نيست. كرونا ويروس به روش هاي ديگر همچون از طريق ذرات تنفسي آلوده منتقل مي شود.

 

ترشحات دهان (از جمله بزاق و خلط دهان) و دماغ مي توانند حاوي ويروس باشند. حتي اگر فردي كه با او رابطه جنسي داريد را نبايد بوس كنيد، اما به قدري به هم نزديك هستيد كه در تماس نزديك با هم نفس بكشيد پس در معرض اين ويروس قرار گرفته ايد. به علاوه ممكن است سطحي را لمس ميكنيد كه فرد آلوده به ويروس آن را لمس كرده باشد.

 

در نتيجه تنها راه انتقال كرونا  از طريق رابطه جنسي نيست. اگر تا حدي به فرد بيمار نزديك هستيد كه با او رابطه جنسي داريد، به قرار گرفتن در معرض كرونا نيز نزديك هستيد.

 

با اين كه براي داشتن اطلاعات كافي درباره كوويد ۱۹يا همان ويروس كرونا خيلي زود است، اما شواهدي وجود ندارد كه نشان دهد انواع ويروس كرونا  قبلي در مايع مني يا ترشحات واژن وجود داشتند. اما بايد گفت كه انواع مختلفي از كرونا در مايعات مختلفي از بدن پيدا مي شوند. به همين خاطر ممكن هست ويروسي كه سبب كوويد ۱۹ (SARS-CoV-2) مي شود در ساير ترشحات بدن يافت شوند؛ اما قرار گرفتن در برابر ذرات تنفسي بيمار اصلي ترين راه انتقال مي باشد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۵:۴۸ توسط:countashk موضوع: نظرات (0)